Yoğuşmalı Fan Tamiri

Tüm Toğuşmalı Fan Tamiri Yoğuşmalı Kombi Fanı Tamiri

 

Buderus GB042 Yoğuşmalı Kombi Fan TamiriMARKA GÖZETMEKSİZİN TÜM MARKA MODEL YOĞUŞMALI KOMBİ FAN TAMİRİ

 *Tüm Yoğuşmalı Fan sistemin en önemli iki elemanı fan ve gaz valfidir.

* Değişken hızlı fan,gerekli devir sayısını sağlayan sinyal,dış hava sıcaklığını referans alan ve yanma için gerekli hava miktarını sağlayan optimum fan devir sayısını hesaplayan elektronik regülasyon sisteminden alır.

* Tüm fan sinyal konutun o anki hava koşullarında ısıtabilmesi için gerekli olan enrjiyi temin edecek yanmayı sağlayacak hava miktarına göre fan devrini ayarlar.

* Tüm kombi fanları değişken hızlı,DC motorlu kazan besleme fanı elektrik tüketimini klasik kazanlara göre % 15-50 arasında azaltmaktadır.

Yoğuşmalı Fan Yoğuşma Nasıl Yapar?

Yoğuşmalı Fan  sıcak kullanım suyu ve ısıtma suyu elde etmede kullanılan teknolojideki en son yeniliktir.

Buharı yoğunlaştıran özel ısı eşanjörü ile yoğuşmadaki gizli ısı bacadan geri kazanıldığı için Yoğuşmalı Fan baymak yoğuşmalı kombiler klasik kombilere göre daha verimlidir.

Geleneksel ısıtma sistemlerine göre enerji tasarrufu sağlarlar.

Yoğuşmalı Fan Baymak servisi Emisyon değerleri normal yanmaya göre CO’da %80 ve Nox’de %90 oranında daha düşüktür. Bu sayede doğal enerji kaynaklarından tasarruf edildiği gibi, çevre de korunmuş olur.

Buharı yoğuşturan özel ısı bacadan geri kazanıldığı için, Turbo kombilerden %110′a varan (Luna HT modellerde DIN4702-T8 normuna göre ortalama değer) verim alınmaktadır.

Enerji tasarrufu:

Dünyamızdaki enerji kaynaklarının doğru kullanımı, Yoğuşmalı Fan Baymak servisi  modern toplumların gerçek bir sorunudur. Hayatımız ve refahımız için enerji üretirken, daha rasyonel ve verimli kullanımını özendirmediğimiz taktirde yakın gelecekte tükenecek olan doğal kaynakları kullanıyoruz.

Geleneksel ısıtma sistemlerine göre %35’e varan enerji tasarrufu sağlaması ve emisyon değerlerinin (%80 CO ve %90 Nox) düşük olması nedeniyle yoğuşma teknolojisi, enerjinin rasyonel kullanımı yönünde büyük bir adımdır.

Ayrıca yüksek verimli baymak yoğuşmalı kombnin yıllık CO2 emisyon değerleri standart verime sahip olan kazanlara göre ortalama %20 daha azdır. Toğuşmalı Fan TamiriYoğuşmalı Fan  Tamiri,  Yoğuşmalı Kombi  Fan Tamiri, Yoğuşmalı Fan  Tamiri,  Yoğuşmalı Fan Arıza Tamir Onarımı